Умови Доставки:

У ВІДДІЛЕННЯ «НОВА ПОШТА»

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1-3 дні. Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта».

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою у відділенні «Нова пошта». Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон тощо) необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлено механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від відправки або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує заподіяні збитки, якщо їх було завдано з вини компанії. Читайте також про умови отримання відправлень.

УВАГА! 

Терміни доставки вказані орієнтовно і мають лише ознайомлювальний характер .. терміни доставки визначено з розрахунку, що замовлення оброблене в даний час. Реальні терміни доставки розраховуються на момент обробки замовлення менеджером.

Замовляючи доставку товару іншими кур'єрськими службами («Нова пошта») - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару на замовлення, а також його зовнішній вигляд.

У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). Якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося на електронну пошту info@dl24.eu

Умови Оплати:

1. Оплата під час отримання товару. Доступна при отриманні товару на Новії Пошті
УВАГА - послуга тарифікується згідно тарифів оператора

2. Оплата на разрахунковий рахунок (Юридичні особи)

3. Оплата онлай. (Оплата карткою онлайн)